Harry Potter Role Play Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Fanları için bir RPG

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

1.SAYI ÇIKTI

2 posters
YazarMesaj
By EjderKaN Potter
SuperGameAdmin
SuperGameAdmin
By EjderKaN Potter

Hp : 750
Bina : Gryffindor
Uçma Yeteneği : 500
Asa : Dikenli Defne ve Anka Teleği
Büyü Puanı : 1500
Sahip olunanlar : 3000 Galleon ,Görünmezlik Pelerini,Yakışıklılık cüppesi,Bir Hiperoglif,Bir baykuş,Bir Anka Kuşu,Bir Testral

Karakter Kağıdı
HP:
1.SAYI ÇIKTI Left_bar_bleue200/2001.SAYI ÇIKTI Empty_bar_bleue  (200/200)
Exp:
1.SAYI ÇIKTI Left_bar_bleue50000/500001.SAYI ÇIKTI Empty_bar_bleue  (50000/50000)
Galleon: 3000

1.SAYI ÇIKTI Empty
MesajKonu: 1.SAYI ÇIKTI   1.SAYI ÇIKTI I_icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 6:25 pm

Evet Gelecek Postası 1. sayımız çıktı

[b][i]KARANLIK GÜNLER GERİMİ DÖNÜYOR

Son Gelen Bilgilere Göre son zamanlarda rum emici olayları arttı bunun nedeni ne ?
Şuan Azkabanda hiçbir suçlu olmaması ruh emicilerin canını sıkıp başka yerlere dadanmamalarınamı sebep oluyor?
Hepsinin cevabı Rita Skeeter ile yaptığım röpörtajda

Evet Rita bu son zamanda olan olaylar hakkında ne düşünüyorsun

Ne düşünebilirimki şekerim? Eskisi gibi ruh emiciler orda burda cirit atıyor.Karanlık günlerin geri geldiğini düşünmüyorum sadece aydıınlık günlerin getirdiği karanlığı düşünüyorum.Eski ruh emici saldrıları adı anılmaması gereken kişi tarafından yaptırılmıştı fakat şimdi azkaban boşaldı ve ruh emiciler her zaman ruh emici hep birilerini öpmek istiyorlar ve bu yüzden bizi rahatsız ediyorlar bence.Ama bu iyi birşey olduğu anlamına elmez 1 Hafta içinde 3 saldırı meydana geldi birincisi Diagon yoluna ma lgötüren trendeki trenciye 2. Jacke giden hediyelrde ve 3. az önce buraya gelirken bana yetkililerin hemen önlem alması gerekiyor.

EVET 2. RÖPÖRTAJIMIZ İSE GAZETECİ TOM RASTON İLE
Sizce devletin durumu nasıl bay tom ?
Devlet eskisi kdr iyi değil hogwarts boş sihir bakanı yok o yüzden ülkenin durumu hiçte iyi değil ayrıca bankamızda çökmüş durumda yetkililerin önlem alması arz edilir.

Evet Bu gün pek olay olmadı o yüzden kısa kesiyoruz Yarın görüşmek üzere hoşçakalın. queen
http://harry-rpg-potter.benimforum.org
Rita Skeeter
Yeni Cadı veya Büyücü
Yeni Cadı veya Büyücü
Rita Skeeter

Büyü Puanı : 00

1.SAYI ÇIKTI Empty
MesajKonu: Geri: 1.SAYI ÇIKTI   1.SAYI ÇIKTI I_icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 11:52 am

Evet Dediklerimi azcık değiştirmişsin ama çoğu doğru şu tom u hiç sevmiyorum ıyyy.

1.SAYI ÇIKTI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dırdırcı 1.Sayı
» 2. Sayı Çıktıııı